Patologia u rówieśników

Twoja córka nie zdaje sobie sprawy, że kiedy ty dorastałaś, dyrekcja szkoły nie musiała się przejmować uczniami przynoszącymi na zajęcia naładowaną broń. Nawet jeśli cię to szokuje, twoja
córka akceptuje fakt, że część jej rówieśniczek nawiązuje kontakty z nieznajomymi, by zaaranżować „randki”, których celem jest utrata dziewictwa. Nie dziwi jej, że niektóre koleżanki planują spotkania z mężczyznami „poznanymi” przez Internet. Gdy byłaś w wieku córki, nie potrafiłaś wyobrazić sobie świata, w którym ostrzega się miłosiernych samarytan, by nie udzielali ludziom pomocy, jeśli nie mają ze sobą rękawic ochronnych. Póki twoja córka albo jej koleżanka nie zetkną się osobiście ze współczesnymi zagrożeniami, uważają je za rzecz oczywistą i zwyczajną – i zachodzą w głowę, dlaczego ich nadopiekuńcze matki robią tyle szumu.

Witam Cię serdecznie, mam na imię Amanda i jestem matką trojga dzieci. Życie z nastolatkami nie należy do najłatwiejszych zajęć. Bardzo pomogły mi wskazówki w internecie, dlatego też chciałabym podzielić się tymi wskazówkami z Wami.
error: Content is protected !!